Septembri turniiride tulemused

23. septembril toimus Tallinna Maleklubi korraldusel kiirmaleturniiride sarja “Sügis-2017” esimene osavõistlus. Kuni 8-aastaste turniiri võitis Fredi Karis (SK Tartu Kalev) 6 punktiga 7-st. Meie Timur Reinsalu kogus 3 punkti ja oli lõpptabelis 10. kohal.   8-a. tabel

10-aastaste turniiril säras meie Henry Jõgi, saavutades 5 punktiga 7-st 3. koha. Väga tubli! Õnnitleme! Väärt tulemus tugevas konkurentsis. Turniiri võitis Nikita Slavinski (T.Truusi MKK ) 6,5 punktiga.   10-a. tabel

Kuni 12-aastaste turniiril mängis hästi Joonas Aditya Naestema, kes sai 5 punktiga 7-st 5. koha. Matvei Savinov oli 4 punktiga 8., Karoliina Liiv 12. kohal 4 punktiga, Karl Elias Saue 3 p. 17. koht.  Turniiri võitis Igor Snitsarenko (MA Vabaettur) 6,5 punktiga.   12-a. tabel

18-aastaste turniiril noppis Jenna Jõerand 2,5 punkti, mis andis 20. koha. Võitjaks tuli Rene Lumiste (Tallinna MK) 6 punktiga.   18-a. tabel

16.-26. septembril toimusid Uruguay pealinnas Montevideos noorte maailmameistrivõistlused vanemates vanusegruppides. Meie poolt esindas Eestit kuni 14-aastaste neidude turniiril Marta Pauliine Sild, kes oli Eesti mv-tel selles arvestuses kolmas. Marta oli väga tubli – valmistus korralikult igaks partiiks, pingutas partii ajal ja kõik partiid said jooksvalt üle vaadatud. Tulemuseks 5 punkti 11-st, 43. koht (stardis 52. koht reitingu alusel) ja 110 ELO-reitingu lisa. Väga hea!   G14 tabel

1.-4. voorude pildid   Voorude 5-8 pildid