Eesti kuni 12- ja 18-aastaste meistrivõistluste tulemused

29. alustasid noored võitlust Eesti Meistri tiitlile. Esimesed tšempionaadid olid kuni 12- ja kuni 18-aastastele noormeestele ja neidudele. Meie klubi poolt otsustasid pühade asemel vapralt malet mängida Marta Pauliine Sild vanemate neidude kategoorias ning Joonas Aditya Naestema ja Karl Elias Saue nooremates poistes. Partiid olid huvitavad ja võitluslikud. Elasime kogu klubiga noortele kaasa. Tulemused said järgmised: G18 – Marta Pauliine Sild 2 punkti ja 10. koht. Eesti meistriks krooniti Margareth Olde Tallinna Maleklubist G-18_tabel ;                         B12 – Joonas Aditya Naestema 15. koht , 4 punkti ja Karl Elias Saue 22. koht, 3 punkti. Eesti meistriks tuli Narva SK Maletäht mängija Arseni NikitinEesti B-12_tabel

Pildid