Jaanuari turniiride tulemused

 

 

SAMSUNG CSC

Rahvusvaheline Paul Kerese aasta algas traditsioonilise noorteturniiriga Tallinn-2016, mis on ühtlasi valikturniiriks kuni 16- ja 18-aastaste Eesti meistrivõistluste finaalidesse. Meie klubi õpilastel seekord kõige paremini ei läinud, kasuks tulevad tugevad turniirid aga igal juhul.  Tabelid  Fotod

7. jaanuaril mängisid Henry, Karl Elias ja Joonas hotellis Meriton simultaani tuntud Moskva suurmeistri Juri Balašovi vastu. Poisid said kogenud vastaselt hea õppetunni.

SAMSUNG CSC

8.-10. jaanuaril toimus hotellis Meriton suur rahvusvaheline kiirmaleturniir “Mälestades Paul Kerest”. Treeneril õnnestus koguda 5,5 punkti, millega võib rahule jääda. Mängisin ka väga tugeva Ukraina suurmeistri Pavel Eljanoviga (foto allpool). Tabel  Pildid Pavel Eljanov - Monika Tsõganova

23. jaanuaril toimus Malemajas noorte kiirmalesarja esimene osavõistlus. Meie klubist mängis kolmel turniiril 12 mängijat. Väga tublid! Kõige paremini läks Artjom Aleksejevil kuni 8-aastaste turniiril – 3. koht 5 punktiga 7-st. Õnnitleme! Tabelid  Fotod

SAMSUNG CSC