Matvei Savinov jagas noorteturniiril esikohta!

Uus maleaasta algas meie klubile väga hästi.  4.-6. jaanuaril toimus Tallinnas traditsiooniline rahvusvaheline noorte maleturniir, mis on valikturniiriks kuni 16- ja 18-aastastele mängijatele. Õnn soosis meie Matvei Savinovi, kes kogus 6 punkti 7-st võimalikust ning jagas selle tulemusega 1.-2. kohta koos Ardi Raagiga, lisanäitajad jätsid Matvei teiseks. Väga vinge tulemus! Õnnitleme!  Joonas Aditya Naestema kogus 4,5 punkti ja 12. koht. Matvei ja Joonas said õiguse mängida 2019. aasta noormeeste meistrivõistlustel kõikides vanuseklassides, kus nende vanus lubab mängida. Soovime edu Eesti meistrivõistlustel!  Veel meie tulemusi: 32. koht- Ilja Filimonov 3,5 punkti, 38. koht – Karl Elias Saue 3,5 punkti, 63. koht – Andreas Rüü 2 punkti.  Noormeeste tabel

Neidude turniiril tuli meie klubi ainus esindaja Marta Pauliine Sild 5 punktiga 7-st kolmandaks. Õnnitleme!   Neidude tabel