OKTOOBRI TURNIIRIDE TULEMUSED

1. oktoobril lõppes Tartus Gunnar Uusi mälestusturniir. Põhiturniiril võitis Pavel Vorobjov 4,5 punktiga 5-st. Meie Eero Kristjan Sild saavutas 2,5 punktiga 15. koha 30 mängija seas. Tabel        A-turniiril sai Leen Naestema 2 punkti 6-st ning 10. koht.Tabel

B-turniiril mängis hästi Matvey Balabonin, kes lõpuspurdiga jõudis 2. koha jagajate hulka, tulles 4 punktiga 6-st neljandaks. Väga tubli!  B-tabel

С-turniiril sai Joonas Aditya Naestema 3 punkti, mis andis 9. koha.  Tabel-C

Reede, 13. oktoober, kujunes meie klubile küllaltki edukaks. Kuus noort malehuvilist võitlesid teiste klubide mängijatega Paides Hillar Hanssoo mälestusturniiril. Kuni 10-aastaste turniiril oli väga heas hoos Arseni Poleštšuk, kes võitis kuus partiid järjest ja alles viimases voorus kaotas. See suurepärane esitus andis esikoha jagamise (lisanäitajate järgi 3. koht) ning kindluse edaspidiseks. Tubli, Arseni! Henry Jõgi kogus 4 punkti – 19. koht, Timur Reinsalu 3 p. – 38. koht, Matvei Balabonin 3 p. – 42. koht, Robin Roger Ratas 2 p. – 62. koht. Tabel-10

Kuni 14-aastaste turniiril oli kõrges konkurentsis Matvei Savinov. Kaotus viimases voorus jättis Matvei 4 punktiga 13.-ndaks.  Tabel-14

Pildid

15. oktoobril korraldas Tallinna Maleklubi lahtisi meistrivõistlusi kiirmales.

8-aastaste turniiril oli võidukas Oliver Mäesalu (Tartu “Kalev”) 7 punktiga 7-st. Meie Timur Reinsalu sai 3 punktiga 10. koha ja esmakordselt võistlustules olnud Daniil Jepifanov 2 punktiga 15. koha 18 mängija hulgas. U8-tabel

10-aastaste turniiril võidutses täiseduga Nikita Slavinski (T.Truusi MKK). Meie mängijatest kogus Arseni Poleštšuk 3 punkti 7-st – 20. koht ja oma esimest turniiri mänginud Hella-Lee Talu 3 p. – 25. koht 29 osaleja seas.  U10-tabel

12-aastaste turniiril mängis hästi meie Matvei Savinov, tulles 4.-ndaks 4,5 punktiga. Tubli! Joonas Aditya Naestema sai 3,5 p.- 9. koht, Karoliina Liiv 2 p. – 20. koht, Karl Elias Saue 2 p. – 21. koht. Turniiri võitis Karl Erik Olde (Tallinna MK) 6,5 punktiga.  U12-tabel

Kuni 18-aastaste turniiri võitis Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) 6 punktiga. Meie Jenna Jõerand oli 1,5 punktiga 25. kohal.  U18-tabel

29. oktoobril toimus Tallinna Malemajas sügisese noorte kiirturniiride sarja 3. osavõistlus.        8-aastaste turniiril mängis meie poolt Maksim Dotsenko, saavutades 4 punktiga 8. kohta. Võitjaks tuli Fredi Karis Tartust 6 punktiga 7-st.  8-tabel

10-aastaste turniiri võitis Nikita Slavinski T.Truusi Malekoolkonnast 6,5 punktiga 7-st. Meie klubi esindasid Henry Jõgi, Leen Naestema ja Hella-Lee Talu, saades kõik väärtuslikke mängukogemusi.   10-tabel

12-aastaste turniiril säras meie Matvei Savinov, tulles 5,5 punktiga teiseks. Väga tubli! Õnnitleme! Selle grupi võitjaks tuli Sofia Blokhin Tallinna Maleklubist 6 punktiga. Karoliina Liiv ja Joonas A. Naestema kogusid 4 punkti ning olid vastavalt 10. ja 11. kohal, Karl Elias Saue oli 2,5 p. 22.   12-tabel