Sõprusmatši tulemused

Pühapäeval, 6. detsembril, mängisime sõprusmatši Maleklubiga “Lootus” Kiviõlist 17-l laual, millega tähistasime klubi 1. sünnipäeva. Kiirmale (15 minutit kummalegi lõpuni) 1. ringi (MK Areng – MK Lootus) võitsid külalised 9,5:7,5, teise ringi (MK Lootus – MK Areng) juba suuremalt – 11,5:5,5. Kokku kiirmale 21: 13 Kiviõli noormängijatele. Tavamale (45 minutit mõlemale mängijale lõpuni) kulges tasavägisemalt. Esimene ring jäi viiki 8,5:8,5, teise kaotasime kõige napimalt – 8-9. Kokku klassikalise male skoor -17,5:16,5 MK Lootus kasuks. Kogu matši võitsid seega külalised Ida-Virumaalt 38,5:29,5. Paljud noored said harjutada partiide üleskirjutamist. Õhkkond oli väga tore ja sõbralik. Tänan kõiki osalejaid!   Pildid